Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Death Note; Die! Yeolunuz
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Death Note; Die! Yeolunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Death Note; Die!

2 posters
YazarMesaj
L
Admin
Admin
L

Rep Puanı : 8

Death Note; Die! Empty
MesajKonu: Death Note; Die!   Death Note; Die! Icon_minitimeC.tesi 26 Ara. - 19:59

26 Aralık 2013, Cumartesi, 00:30

Odanın içinde dolaşıyordu. Oda karanlıktı, loştu. Saat çok geçti. Uyuyamıyordu. Beynini kurcalayan düşünce, ona baskı yapıyor, deli ediyordu. El yordamıyla düğmeyi buldu ve bastı. Gözlerine aniden yansıyan ışığa gözlerini kıstı. " Lawliet? " Yavaşça kafasını çevirdi. Yüzü her zaman olduğu gibi ifadesiz, duruşu sakin ve çehresi tedirgindi. " Watari... " Ağlamak istiyormuş gibi bir hâli vardı sanki. Kaç yıl oluyordu? İki mi, yoksa üç mü? " Neler oluyor, Lawliet? Bu saatte... " Bir 'pıt' sesiyle aniden konuşmayı bırakıp, halıda ıslaklık bırakan ize baktı, sonra da L'ye. " Sen... ağlıyor musun? " Dünyanın en ünlü dedektifi, gerçekten şu anda ağlıyor muydu? İmkansız. Ama... ama öyleydi. " Watari. " Bir nefes aldı. " Üç yıl oldu. Bu bir rezalet. Ben onu hâlâ yakalayamadım. " Watari, elini oğlu gibi benimsediği adamın omzuna koydu. " Ben yanındayım, yavrum. " dedi ve buruk bir şekilde gülümsedi. " Onu birlikte yakalayacağız. "

" Uyuyamıyorum. " Eliyle gözünü sildi. " Güzel şeyler düşün, L. O zaman uyuyabilirsin. " İçini çekti. " Kira'nın kim olduğunu biliyorsun. Tek eksik... Onun Japonya'da herhangi bir yerde olabileceği. Ulu Tanrı'm... Raito-kun'un Kira olabileceği kimi aklına gelirdi ki? "

" Benim - "
" Şşş... Uyu lütfen. İyi bir uyku çekmelisin. "
" İyi geceler. "
" İyi geceler, L. "

Watari çıkmaya hazırlandı.

" Hey, Watari! "
" Efendim? "
" Teşekkür ederim. "

Watari, elinin tersiyle gözünü sildi ve dışarı çıktı. O dışarı çıkar çıkmaz, L, Misa'nın ölüm defterini eline aldı. İçine bir ad yazdı.
Lawliet
Admin
Admin
Lawliet

En Sevdiğiniz Anime? : Naruto
Rep Puanı : 222

Death Note; Die! Empty
MesajKonu: Geri: Death Note; Die!   Death Note; Die! Icon_minitimeC.tesi 26 Ara. - 20:44

ne yazdı içine?meraktan çatlıcam yoksa kendi adını mı? Death Note; Die! Icon_sad
http://deathnote.eniyiforum.org
L
Admin
Admin
L

Rep Puanı : 8

Death Note; Die! Empty
MesajKonu: Geri: Death Note; Die!   Death Note; Die! Icon_minitimeC.tesi 26 Ara. - 22:29

'Yagami Raito.'

Bilinmeyen Mekân, 40 Saniye Sonra*

" Beni arıyor. "
" Kim? "
" L. "
Ryuk homurdandı. Ardından gerindi. " Deftere senin adını bugün beşinci defa yazdı. Bu çocuk hiç pes etmez mi? " Raito, kafasını Ryuk'a çevirdi ve ona bir elme fırlattı. Ryuk, elmayı ağzıyla kapıp yemeye başladı. " Zannetmiyorum. Ryuzaki pes etmez. " Kafasını öne çevirip, karargaha doğru yürümeye devam etti.
" Ama beni asla yakalayamaz. "
Sinsice dudağının köşesi yukarı kalktı.
" Çünkü ben Kira'yım. "

*
L, umutsuz bir şekilde defteri bıraktı. " Lanet olsun. " Kafasını yastığa koydu. " Kira. Seni bulacağım. Gerekirse kendi kaderimi - " Aklına aniden bir fikir geldi ve bir anda doğrulup parmaklarını şıklattı. " Bingo! " Defteri yeniden eline aldı ve yazmaya başladı.

" L Lawliet.
Yarın, gerçek Kira'nın bulunduğu yere gidecek ve Kira'yı orada bulacak. Kira'nın elindeki siyah defteri alacak ve siyah defteri aldığı anda Kira'ya ateş ederek öldürecek, hemen ardından kalp krizinden ölecek. "

Bunu yazdıktan sonra elleri titremeye başladı. " İnsanlığa hizmet... " diye mırıldanıyordu. " Bunun için gerekiyorsa ölebilirim, ve öleceğim de. " Parmağını ağzına dayadı.

" Çünkü ben... "

*

Bilinmeyen Mekân*

" Bu dünyayı kötülerden temizleyeceğim. Çünkü ben... "

Aynı ANDA,

" Çünkü ben adaletim. "
Lawliet
Admin
Admin
Lawliet

En Sevdiğiniz Anime? : Naruto
Rep Puanı : 222

Death Note; Die! Empty
MesajKonu: Geri: Death Note; Die!   Death Note; Die! Icon_minitimeC.tesi 26 Ara. - 22:41

yha mouse'nin verdiği cevap gibi.
L change world'de de aynı olay oldu yha
eğer L ölürse ben yine ölürüm T_T
http://deathnote.eniyiforum.org

Death Note; Die!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Death Note Türkiye!
» Death Note ettir XD
» Death Note Karikatürleri
» Hangi Death note karakterisiniz