Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Hello Everybody!!! =) Yeolunuz
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Hello Everybody!!! =) Yeolunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hello Everybody!!! =)

2 posters
YazarMesaj
Light Yagami
Yeni üye
Yeni üye
Light Yagami

En Sevdiğiniz Anime? : Death Note
Rep Puanı : 4

Hello Everybody!!! =) Empty
MesajKonu: Hello Everybody!!! =)   Hello Everybody!!! =) Icon_minitimePtsi 5 Ekim - 12:43

Merhaba arkadaşlar.Ben Ceren.Tam bir Death Note Fan'ı olduğum için buraya üye oldum.Ben Venüs Forum'dan SailorMars adlı üyeyim aynı zamanda.
JEANNE D'ARC adlı üyeyi çok iyi biri olarak gördüğüm ve sevdiğim (ama henüz tanışamadık kendisiyle) için güzel bir forum yaptığına inandığımdan da üye oldum aynı zamanda.
Site gayet güzel olmuş kısa zamanda gelişeceğine inanıyorum özellikle Venüs Forum'dan birçok gelen olacaktır.
Death Note karakterlerinden en çok Light ve Misa'yı seviyorum.Tabi L'i de seviyorum ama bu ikisi kadar değil.Şimdilik benden bu kadar umarım beni seversiniz :D
Lawliet
Admin
Admin
Lawliet

En Sevdiğiniz Anime? : Naruto
Rep Puanı : 222

Hello Everybody!!! =) Empty
MesajKonu: Geri: Hello Everybody!!! =)   Hello Everybody!!! =) Icon_minitimeSalı 6 Ekim - 20:38

hoş geldin.şu anda site boş ve aynı zamanda yetkin forumun düzenlemesi var.
http://deathnote.eniyiforum.org

Hello Everybody!!! =)
1 sayfadaki 1 sayfası